ADVENTSKONKURRENCE - 2. SØNDAG I ADVENT

Det er blevet 2. søndag i advent og dermed tid til den anden låge i adventskalenderen. Denne søndag kan I vinde endnu en af mine favoritter, nemlig den eftertragtede 100 ml. parfume #S fra Nasengold - Livlig, boblende, ekstatisk til en værdi af 960 kr. En parfume som jeg også selv har stående på mit sminkebord og som ofte kommer på. Den heldige vinder kan godt glæde sig!
I DELTAGER SÅDAN HER
Følg bloggen på Bloglovin og “save” indlægget – HER Smid en hyggelig kommentar herunder
Held & lykke til jer alle, vinderen annonceres 3. søndag i advent på bloggens facebookside, så husk at holde øje der
Only for my danish readers
Likes
Comments
Pia Damgaard
, Glædelig jul ❤️
Lis Vinter
, Dejlig præmie ;-)
God jul !
jytte
, håber at være heldig <3
Line M.
, Håber I alle får en rigtig glædelig 3. Søndag i advent i morgen ?
Kim andrea,
Det ville jeg gerne vinde
Superheltemor.dkT. V. Skræp
, Den vil jeg så gerne vinde.
Dejlig kalender.
Camilla K. Olesen
, Hyggelig julehilsen herfra:
I ønskes alle en rigtig god jul? Min dag i dag er gået med strøgtur i den smukkeste julepyntede by, hvor duften af brændte mandler og lune æbleskiver blandede sig med lyden af julemand fra alle gademusikanterne og glade mennesker. Se det er julehygge ?
Sanne Terp
, Glædelig jul :)
Åse Lejbølle
, Vil så gerne prøve den parfume. Synes den lyder rigtig lækker - og med lidt kant ;-).
Glædelig advent
Åse L
malene grove
, Ihh sikke da en skøn adventsgave <3
Mangler en ny duft og har hørt den skulle være så god, så det kunne jo være vildt lækkert hvis man kunne være så heldig ;)
Ønsker dig en dejlig 3. søndag i advent og en rigtig glædelig jul :)
Kan desværre ikke komme til at "save" - ved ikke hvad der er gået galt, men den vil ingenting når jeg prøver og sådan har det været noget tid :-/ Håber jeg kan få lov til at deltage alligevel. Har delt på Facebook, håber det kan give lidt god jule-karma :-D